Twoja osobista analiza finansowa

Pierwszy krok w lepsze jutro
Potrzeby | Możliwości | Dokonania | Cele

Życie finansowe jest jak partia szachów. W tej grze bardziej niż atak liczy się obrona przed matem. Podobnie jest też w naszej pracy - naszym zadaniem jest zabezpieczenie Klienta przed matem finansowym. Analiza jest jak pierwszy ruch pionem na szachownicy. To pierwszy krok, który może mieć przełożenie na jakość Twojego życia przez kilka a nawet kilkanaście przyszłych lat.

Analiza jest naszym pierwszym zadaniem, a zarazem warunkiem koniecznym do uzyskania najwyższej jakości naszej współpracy. Dzięki niej poznamy Twoje potrzeby, czyli to, z czym musimy zmierzyć się od razu. Potem sprecyzujemy cele, czyli te długofalowe plany, które będziesz realizować przez następne 10, 15 czy nawet 20 lat. Zbadamy Twoje możliwości, aby plan był dla Ciebie lekki i komfortowy i jednocześnie pozwalał na realizację celów. Spojrzenie na historię Twoich umów finansowych, pozwoli stwierdzić, czy na pewno wszystkie pracują na Twoją korzyść oraz określić moment, w którym należałoby je optymalizować.
Efektem tej pracy będzie plan finansowy, który dla Ciebie przygotujemy - niezwykle precyzyjny, skrojony “na miarę”.
Co dalej? Tam gdzie większość firm kończy współpracę z Klientem, my ją dopiero zaczynamy. Stawiamy na długofalową współpracę, dlatego oferujemy naszym Klientom Serwis. Sytuacja naszych Klientów jest na bieżąco analizowana, co razem ze stałym monitorowaniem rynku daje pewność, że z tego, co dziś jest dla niego korzystne będzie zadowolony również za kilka czy kilkanaście lat.

Ile to kosztuje?
Pewnie właśnie to pytanie teraz sobie zadajesz. Kompleksowa analiza Twoich finansów osobistych przez Specjalistę Prestige Financial to koszt 500 zł. Tak, tylko tyle...

 


Kompleksowa obsługa w jednym miejscu

Oferujemy bardzo szerokie spectrum kompetencji z pogranicza finansów, prawa i administracji. Zwykle współpracę zaczynamy od audytu posiadanych umów finansowych. Sprawdzamy czy kontrakty zawierane wcześniej są dla naszych Klientów wciąż korzystne. Jest to fundament pod współpracę z Klientem. A przecież jakość i stabilność budynku najlepiej oceniać po stanie jego fundamentów

Niezależność i bezstronność Doradcy

Finansujemy się sami i tak było od samego początku naszego istnienia. Nie powstaliśmy przy żadnym banku, nie jesteśmy związani z żadną grupą kapitałową. Dzięki temu możemy zaoferować Ci w pełni niezależne doradztwo w zakresie finansów. Jesteśmy po Twojej stronie i to Twój interes reprezentujemy. Oferowane przez nas rozwiązania i działania mają być korzystne tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Czas jest cenny. Szanujemy Twój czas, więc chcemy wykorzystać go jak najbardziej efektywnie. Z nami go oszczędzisz, bo nie ruszając się z ulubionego,fotela, zajmiesz się ważnymi dla swojego życia kwestiami finansowymi. Czas może też działać na naszą niekorzyść, zwłaszcza w finansach. Nam chodzi o to, by wszelkie decyzje finansowe nasz Klient podejmował w odpowiednim czasie i na tym zarabiał. Współpraca z nami to także oszczędność pieniędzy, bo w rozwiązaniach dobieranych przez nas nie ma tych gwiazdek i drobnych druczków, które wyciągają od nieświadomych Klientów pieniądze.

 • “Dzięki analizie odkryłem, że umowy, które podpisałem kilka lat wcześniej nie spełniały moich oczekiwań i nie dawały obiecywanych korzyści. Teraz wszystkie rozwiązania są adekwatne. Używając mojego języka - zmiana "leczenia" jest w stanie doprowadzić mnie do realizacji celów - pełnego zdrowia.”

  Tomasz Pokładowski, chirurg

 • “Wnikliwa i fachowa analiza pozwoliła mi obniżyć koszty posiadanych rozwiązań i dopasować je wszystkie do oczekiwanych rezultatów. Wreszcie mam jednego kompetentnego człowieka od wszystkiego, co wiąże się z finansami.”

  Dorota Traczyk, anestezjolog

 • “Nie wszystko jest tym, czym wydaje się być na pierwszy rzut oka. Analiza obnażyła braki w moich umowach ubezpieczeniowych. Płaciłem za ochronę, której tak naprawdę nie było.”

  Jarosław Żmijewski, dyrektor

 • “To na czym nam zależy to niezależność od państwowych systemów emerytalnych. Wsparcie profesjonalnej firmy doradczej oraz kompleksowa analiza finansowa pozwoliły stworzyć plan na przyszłość.”

  Zbigniew i Ewa Scharoch, lekarze

 • “Moja praca to częste delegacje. Nie mam czasu na bieżąco kontrolować moich finansów. Rzetelna analiza pozwoliła uformować plan finansowy i dzięki temu zdjąć mi z głowy część obowiązków.”

  Beata Pietrzak, doradca b2b, audytorka

Umów się na spotkanie i poznaj...

(krok 1 z 2)

Imię
Nazwisko
Telefon
(krok 1 z 2)
Ubezpieczenie D&O

PAC S.A.

Spółka zarejestr. w Sądzie Rej.
dla M. St. Warszawy
pod nr KRS: 0000446274
Kapitał zakładowy: 100 000 zł
NIP: 7010360442
REGON: 146405614

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 17:00

Katarzyna Matuszewska Szef Działu Obsługi Klienta Prestige Financial

Katarzyna Matuszewska

536 750 750
katarzyna.matuszewska@prestige-financial.pl