Prudential - Emerytura bez obaw

O lepsze jutro zadbaj już dziś

Korzyści

Gwarancja zwrotu wpłaconych środków

Na tym rozwiązaniu na pewno nie stracisz - Prudential gwarantuje Ci zwrot składek, które wpłacisz. Podzieli się też z Tobą zyskami, jeśli takie wypracuje.

Brak podatku Belki

Udział w zyskach zostanie Ci wypłacony jako premia a na koniec programu środki zostaną Ci wypłacone jako świadczenie z tytułu dożycia. 
Dzięki temu nie będziesz musiał płacić podatku od zysku kapitałowego.

Ochrona przed roszczeniami osób trzecich

Świadczenia pieniężne z ubezpieczeń osobowych i odszkodowania z ubezpieczeń majątkowych nie podlegają egzekucji sądowej w trzech czwartych częściach tych świadczeń i odszkodowań.

Profesjonalne doradztwo i długofalowa współpraca

Spośród rozwiązań dostępnych na rynku, dobierzemy takie, które najpełniej pasować będzie do Twoich celów i potrzeb.
Zawarcie stosownych umów nie kończy współpracy z nami, lecz tak naprawdę ją rozpoczyna. To, co istotnie wyróżnia nas na rynku finansowym to faktyczny serwis rozwiązań finansowych w Twoim portfelu oraz nadzór nad realizacją planu finansowego.

Podstawowe informacje

Jak to wygląda w praktyce?

Emerytura statystycznego Polaka wynosi ok. 30% jego średnich zarobków. Sytuacja przedstawicieli wolnych zawodów i przedsiębiorców może być jeszcze gorsza.
Dlatego trzeba brać sprawy w swoje ręce i część nadwyżek z okresu największej aktywności zawodowej oszczędzać  myślą o emeryturze - w dobrze skrojonym budżecie co najmniej 5% średnich bezpiecznych dochodów miesięcznych to oszczędności długoterminowe.

  • Oszczędzać możesz min. 165 zł miesięcznie, nie więcej niż 40 000 zł w skali roku.
  • Sam wybierasz częstotliwość, w jakiej chcesz dokonywać wpłat.
  • Chcemy Ci pomóc stworzyć plan zabezpieczenia Twojej przyszłości, dlatego horyzont musi być co najmniej 10-letni (maks. do 75 r.ż.)
  • Aby realizacja celu była bezpieczna, istnieją możliwości zawieszania opłacania składek a w przypadku poważnych zachorowań bądź wypadków, Towarzystwo będzie opłacać składki za Ciebie

 

Czy to pewne?

Twoim ubezpieczycielem będzie Prudential obecny na światowym rynku od ponad 165 lat. W Polsce od 1927 roku.
Prudential znany jest z uczciwego traktowania swoich klientów. Przykładów jest wiele - rodzinom ponad 300 ofiar zatonięcia Titanica wypłacono ogromną jak na owe czasy kwotę równą 12.834 funtów.
W Polsce Towarzystwo zasłynęło wypłatami świadczeń dla osób, które zawarły jeszcze przed II wojną światową. Mimo, że majątek firmy został przejęty przez okupanta a archiwa pochłonęła wojenna pożoga Prudential dotrzymał złożonych obietnic, wypłacając świadczenia zgłaszającym się rodzinom Klientów.

Kiedy powinienem zacząć?

Kiedy jest najlepszy czas żeby posadzić drzewo? Już był - 25 lat temu. Kolejny doskonały moment jest dziś. Każdy dzień przybliża Cię do emerytury, a im wcześniej zaczniesz gromadzić oszczędności na ten cel, tym mniej będzie Cię to kosztować. Dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo osiągniesz swój cel kosztem mniejszych wyrzeczeń – regularne odkładanie małych kwot jest mniej dotkliwe dla domowego budżetu. A w przenośni, bo będziesz spokojny o swoją przyszłość – bez obaw i wyrzutów sumienia skupisz się na tym, co dziś dla Ciebie najważniejsze.

Jak to zrobić?

Krok 1 - Skontaktuj się z nami

Krok 1 - Skontaktuj się z nami

Opowiedz nam o swoich planach. Im lepiej poznamy Twoją sytuację, tym lepsza i bardziej dopasowana będzie oferta planu finansowego dla Ciebie

Krok 2 - Podejmij deczyzję

Krok 2 - Podejmij deczyzję

To Twoja przyszłość więc plan finansowy musi być idealnie skorojony na Twoją miarę. Dlatego propozycje złożoną przez naszego Doradcę możesz modyfikować aż poczujesz zdecydowane pragnienie do działania.

Krok 3 - Realizuj swoje cele

Krok 3 - Realizuj swoje cele

Zacznij realizować założenia planu. My pozostaniemy do Twojej dyspozycji, by bez względu na aktualną sytuację pozostał on do niej w pełni adekwatny

PAC S.A.

Spółka zarejestr. w Sądzie Rej.
dla M. St. Warszawy
pod nr KRS: 0000446274
Kapitał zakładowy: 100 000 zł
NIP: 7010360442
REGON: 146405614

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 17:00

Katarzyna Matuszewska Szef Działu Obsługi Klienta Prestige Financial

Katarzyna Matuszewska

536 750 750
katarzyna.matuszewska@prestige-financial.pl