Ubezpieczenia od utraty dochodu

Budżet pod ochroną

Korzyści

Ochrona w razie niezdolności do pracy w konkretnym zawodzie

Jako jedyne na rynku,
ubezpieczenie niezdolności do pracy w Lloyd's pozwala zabezpieczyć Twoje finanse, gdy nie możesz pracować w swojej profesji, ale jesteś zdolny do jakiejkolwiek innej pracy.

Prostota i elastyczność

Parametry ubezpieczenia możesz dobrać adekwatnie do swoich potrzeb. Zawarcie polisy nie wymaga zbędnych formalności. Jeśli tak będzie dla Ciebie lepiej, wszystko załatwimy przez telefon albo mailowo.
Odezwij się do nas - sam się przekonasz.

Brak ankiety medycznej

Przed zawarciem ubezpieczenia nie usłyszysz pytań o Twój stan zdrowia. Na pewno też nie będą potrzebne badania lekarskie.

Ubezpieczenie dla każdego

Nie ma znaczenia czy pracujesz w Polsce czy poza jej granicami.
Ekstremalny sport, niebezpieczne hobby czy nawet praca w pogotowiu lotniczym także nie stanowią przeciwwskazań do ubezpieczenia.

Podstawowe informacje

Jaka jest wysokość i zakres świadczeń?

  • Miesięczne świadczenie na wypadek okresowej niezdolności do pracy od 1 000 do 50 000 zł miesięcznie, wypłacane od 24 do nawet 60 miesięcy - tzw. podtrzymanie dochodu - maks. wysokość świadczenia wypłacanego miesięcznie to 65% średniego miesięcznego przychodu brutto.
  • Świadczenie jednorazowe na wypadek trwałej niezdolności do pracy nawet do 10 milionów złotych. Maksymalnie może być to 10-krotność przychodu brutto za 12 miesięcy przed zawarciem ubezpieczenia.  
  • Możliwość rozbudowy polisy o dodatkowe, indywidualnie dostosowane świadczenia, takie jak m.in. śmierć bądź inwalidztwo w następstwie nieszczęśliwego wypadku czy świadczenie na wypadek zakażenia wirusem HIV lub WZW.
  • Koszty na pewno Cię nie obciążą. Składki zaczynają się już od 200 zł na rok i zazwyczaj nie przekraczają 1% rocznych dochodów.
taxi

Kalkulator składki ubezpieczenia

Dane
Składki
E-mail
Zgoda

Jak to działa?

Posłużmy się przykładem - Pan Krzysztof jest lekarzem. Ma 39 lat, żonę-nauczycielkę i dwójkę dzieci w podstawówce. Podczas przejażdżki rowerowej niefortunnie upadł i złamał prawą rękę. Prowadził własny gabinet i w ramach kontraktu dyżurował w szpitalu. Przez 5 miesięcy był niezdolny do pracy więc nie zarabiał. Mimo to musiał oczywiście płacić raty kredytu na dom, lesingu na samochód i sprzęt do gabinetu - łącznie 4 500 zł. Do tego doszły koszty leczenia, bo niezręcznie było prosić kolegów z pracy o darmowe konsultacje. Żona zarabia 2 600 zł.

Pan Krzysztof od 3 lat ubezpiecza się od utraty dochodu w Lloyd's. W lutym wznowił polisę. Za 6500 zł miesięcznej wypłaty przez 24 miesiące zapłacił 1360 zł składki rocznej.
W okresie niezdolności do pracy Ubezpieczyciel co miesiąc wypłacał mu 6500 zł. Łącznie 29 050 zł.

Dla kogo jest to rozwiązanie?

Doskonale ocenia je wielu lekarzy. Świetnie sprawdza się również u przedsiębiorców i osób wykonujących przeróżne wolne zawody (między innymi u weterynarzy, prawników, ratowników medycznych, pielęgniarek i położnych, architektów, inżynierów, rzemieślników, szefów kuchni i kucharzy, marynarzy, biegłych rewidentów, księgowych, doradców podatkowych, komorników, kierowców, a nawet sportowców).

Sprawdź, czy dla Ciebie również - skontaktuj się z nami.

 

Lekarz / Lekarz Dentysta

→ Obsługa lekarzy to nasza specjalność. Wybraliśmy najlepsze rozwiązanie chroniące w razie niezdolności do pracy w konkretnej specjalizacji lekarskiej (a nie jakiejkolwiek pracy zarobkowej czy pracy lekarza w ogólnym znaczeniu). Mówiąc prościej - chirurga czy dentystę do wypłaty świadczenia może kwalifikować nawet złamany palec (!)

→ Zakres i wysokość świadczeń możesz dowolnie modyfikować, by dosłownie skroić to rozwiązanie “na miarę”.

→ Za dodatkowe 100 zł w skali roku ubezpieczenie możesz rozszerzyć o świadczenie na wypadek zakażenia wirusami HIV i WZB typu B lub C, pokrywające także zwrot kosztów kuracji poekspozycyjnej.

→ Do zawarcia polisy nie jest potrzebna ankieta medyczna, wnioski ani podpisy. To w natłoku codziennych obowiązków wielka oszczędność czasu.

→ Możliwe jest objęcie ubezpieczeniem także pracowników pogotowia lotniczego

→ Ochrona obowiązuje również poza granicami Polski

 

Członek zarządu

→ Nasze referencje od osób korzystających z tego rozwiązania potwierdzają, że jest ono najlepiej dostosowane do oczekiwań zarządów spośród wszystkich dostępnych na rynku. W polisie możesz zdefiniować nie tylko wykonywany zawód, ale także precyzyjnie określić zakres obowiązków i tym samym zabezpieczyć się na wypadek utraty zdolności do ich wykonywania. Za porozumieniem z ubezpieczycielem możemy wpisać najróżniejsze postanowienia dodatkowe, dzięki którym zyskasz pewność wypłaty świadczenia.

→ Wysokie kwoty świadczeń, nawet 50 000 zł miesięcznie w razie utraty dochodu przy relatywnie niskiej wysokości składki

→ Ochroną możesz objąć także ryzykowne hobby i aktywność sportową

→ Ubezpieczając się na życie nie musisz wypełniać ankiety medycznej

→ Zabezpieczenie także w trakcie zagranicznych podróży czy wyjazdów

 

Sportowiec

Po raz pierwszy w historii rynku ubezpieczeniowego w Polsce, możemy zapewnić zawodowym sportowcom ochronę w razie niezdolności do uprawiania swojej profesji.

Nie możesz grać, trenować, startować w zawodach etc.? Lloyd’s co miesiąc wypłaci Ci środki adekwatne do tych z Twojego kontraktu!

 

 

Weterynarz

→ Nasi Klienci weterynarze cenią w tym rozwiązaniu zabezpieczenie (także) przed skutkami nieprzewidywalnych zachowań “pacjentów”. Ugryzienie psa czy zadrapanie kota może spowodować kilkutygodniową absencję w gabinecie, zaś kopnięcie dużego zwierzęcia - trwałą niezdolność do wykonywania zawodu. Lloyd’s zapewni wówczas wypłatę do 10 mln zł, na przykład na generalną zmianę planów zawodowych.

→ Za około 20 zł/rok możesz poszerzyć ochronę np. o świadczenie szpitalne czy zwrot kosztów leczenia

→ Formalności ograniczamy do minimum, szanując czas lekarzy weterynarii

→ Ubezpieczenie działa na całym świecie, 24 godziny na dobę.

 

Inny specjalista

→ Ubezpieczenie gwarantuje Ci ochronę w Twojej specjalności, np. mechanika turbin czy pilota maszyn pasażerskich. Co istotne dokładnie możesz określić zakres wykonywanych przez Ciebie czynności, żeby mieć pewność, że niezdolność do pracy zostanie stwierdzona nawet wtedy, gdy z powodzeniem mógłbyś wykonywać jakikolwiek inny zawód  

→ Elastyczność ubezpieczenia pozwala wybrać dokładnie te zakresy ochrony i wysokości świadczeń, których potrzebujesz, więc nie przepłacisz

→ Możesz się ubezpieczyć również jeśli pracujesz poza granicami Polski

→ Składka już od 200 zł na rok

Jak to zrobić?

Krok 1 - Skontaktuj się z nami

Krok 1 - Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz do nas. Propozycję ubezpieczenia przygotujemy na podstawie Twojej daty urodzenia, specjalizacji oraz wielkości miesięcznej wypłaty, której oczekujesz. W razie potrzeby poprosimy o dodatkowe parametry. Szanujemy Twój czas, ofertę możemy przesłać na adres e­mail. Jeśli jednak chcesz spotkać się z naszym Doradcą,­ dostosujemy się do Twojego kalendarza.

Krok 2 - Zapoznaj się z ofertą

Krok 2 - Zapoznaj się z ofertą

Przygotujemy dla Ciebie zestawienie kilku propozycji ubezpieczenia, by Twój wybór dokładnie zaspokajał Twoje potrzeby. W razie wątpliwości lub pytań służymy pomocą.

Krok 3 - Wybierz

Krok 3 - Wybierz

Po podjęciu decyzji przekaż nam, którą ofertę wybrałeś. Zarejestrujemy polisę i prześlemy dane do opłacania składki. Nie ma wniosku, nie potrzeba podpisu; ­ wystarczą decyzja i przelew.

PAC S.A.

Spółka zarejestr. w Sądzie Rej.
dla M. St. Warszawy
pod nr KRS: 0000446274
Kapitał zakładowy: 100 000 zł
NIP: 7010360442
REGON: 146405614

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 17:00

Katarzyna Matuszewska Szef Działu Obsługi Klienta Prestige Financial

Katarzyna Matuszewska

536 750 750
katarzyna.matuszewska@prestige-financial.pl