Zabezpieczenie dzieci

Korzyści

Gwarancja zwrotu wpłaconych środków

Na tym rozwiązaniu na pewno nie stracisz - Prudential gwarantuje Ci zwrot składek, które wpłacisz. Podzieli się też z Tobą zyskami, jeśli takie wypracuje.

Brak podatku Belki

Udział w zyskach zostanie Ci wypłacony jako premia a na koniec programu środki zostaną Ci wypłacone jako świadczenie z tytułu dożycia. 
Dzięki temu nie będziesz musiał płacić podatku od zysku kapitałowego.

Ochrona przed roszczeniami osób trzecich

Świadczenia pieniężne z ubezpieczeń osobowych i odszkodowania z ubezpieczeń majątkowych nie podlegają egzekucji sądowej w trzech czwartych częściach tych świadczeń i odszkodowań.

Zabezpieczenie realizacji celu sumą ubezpieczenia

Twoje życie i zdrowie też może zostać objęte ubezpieczeniem. Gdyby Ciebie zabrakło lub w razie poważnej choroby, niezdolności do pracy czy poważnego uszczerbku – Prudential przejmie obowiązek regularnego opłacania składek  aż do końca trwania umowy bądź wypłaci kwotę, jaką planowałeś uzbierać.

Podstawowe informacje

Jak to wygląda w praktyce?

Miesięczny koszt utrzymania studenta w Polsce poza miejscem zamieszkania to przeważnie ok. 1500-2000 zł miesięcznie. Co najmniej. Studia zagraniczne kosztują jeszcze więcej. Żaden rodzic nie chce, by jego możliwości finansowe ograniczały rozwój jego dziecka w przyszłości. Dlatego warto o zabezpieczeniu kapitału na start pociechy w dorosłe życie pomyśleć jak najwcześniej.

  • Oszczędzać możesz min. 125 zł miesięcznie, nie więcej niż 40 000 zł w skali roku.
  • Sam wybierasz częstotliwość, w jakiej chcesz dokonywać wpłat.
  • Aby efekty końcowe były jak najlepsze a obciążenie dla budżetu relatywnie małe, horyzont plany powinien być co najmniej 10-letni (maks. do ukończenia przez dziecko 25 r.ż.)
  • Aby realizacja celu była bezpieczna, istnieją możliwości zawieszania opłacania składek a w przypadku poważnych zachorowań bądź wypadków, Towarzystwo będzie opłacać składki za Ciebie

Czy to pewne?

Twoim ubezpieczycielem będzie Prudential obecny na światowym rynku od ponad 165 lat. W Polsce od 1927 roku.
Prudential znany jest z uczciwego traktowania swoich klientów. Przykładów jest wiele - rodzinom ponad 300 ofiar zatonięcia Titanica wypłacono ogromną jak na owe czasy kwotę równą 12.834 funtów.
W Polsce Towarzystwo zasłynęło wypłatami świadczeń dla osób, które zawarły jeszcze przed II wojną światową. Mimo, że majątek firmy został przejęty przez okupanta a archiwa pochłonęła wojenna pożoga Prudential dotrzymał złożonych obietnic, wypłacając świadczenia zgłaszającym się rodzinom Klientów.

Kiedy najlepiej zacząć?

Im później, tym trudniej. Start w dorosłość to bowiem szok nie tylko dla dziecka, ale i dla rodziców. Często w szoku jest też domowy budżet. Utrzymanie na studiach, pierwszy samochód czy własne mieszkanie to ogromne wydatki dla młodego człowieka. Zacznij oszczędzać już teraz, jeśli chcesz pomóc dziecku się usamodzielnić.
No bo kiedy jest najlepszy czas żeby posadzić drzewo? Już był - 25 lat temu. Kolejny doskonały moment jest dziś.
 

 

Jak to zrobić?

Krok 1 - Skontaktuj się z nami

Krok 1 - Skontaktuj się z nami

Opowiedz nam o swoich celach i planach. Im lepiej poznamy Twoją sytuację rodzinną, tym lepsza i bardziej dopasowana będzie propozycja planu finansowego, który ma zabezpieczyć jej przyszłość

Krok 2 - Podejmij deczyzję

Krok 2 - Podejmij deczyzję

Mówimy o przyszłości Twoich dzieci, więc plan finansowy musi być idealnie skorojony na Twoją miarę. Dlatego propozycje złożoną przez naszego Doradcę możesz modyfikować aż poczujesz zdecydowane pragnienie do działania.

Krok 3 - Realizuj swoje cele

Krok 3 - Realizuj swoje cele

Zacznij realizować założenia planu. My pozostaniemy do Twojej dyspozycji, by bez względu na aktualną sytuację pozostał on do niej w pełni adekwatny

PAC S.A.

Spółka zarejestr. w Sądzie Rej.
dla M. St. Warszawy
pod nr KRS: 0000446274
Kapitał zakładowy: 100 000 zł
NIP: 7010360442
REGON: 146405614

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 17:00

Katarzyna Matuszewska Szef Działu Obsługi Klienta Prestige Financial

Katarzyna Matuszewska

536 750 750
katarzyna.matuszewska@prestige-financial.pl